| karii78 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? dau fundita la cel mai bun raspuns! Deci daca imi sterg idul meu de mess, prietenii pe care i-am avut in lista vor mai putea vedea idul acela?

Răspuns Câştigător
| InnocentKidd a răspuns:

Da.Tu doar iti stergi id-ul si prietenii.Ei cu siguranta te vor vedea pe tine dar s-ar putea ca dka te vor sterge din lista sau dka iti vor da ignore sa nu te mai vada.Pwpici.Fundita?

4 răspunsuri:
| Robertttttttt a răspuns:

Da normal tu stergi prietenii tai si id tau pe care tu nu vrei sa i vezi. Ei te vor vedea pe tine.Nu te vor vedea doar daca te vor sterge pe tine sau iti va da ignore. Ai varianta sa dai ignore daca vrei.

| InnocentKidd a răspuns:

Merci pentru.fundita...Esti o skumpa.

| aandreutsaa a răspuns:

Da pentru ca tu sterfii idul tau nu al lor doar daca stergi idul lor ssi al tau atunci nu te vor mai vedea

| aurelian_9933 a răspuns:

Da