| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum sa pun ca pagina de pornire la mozila sa fie google.ru?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google.ru sau. ro?

Mergi la "Tools" si apoi "Options", si da sus la "General". Apoi, la "Home Page" pune "www.google.ru" sau "www.google.ro" si apoi dai pe "Ok". :)

| PTMLucian a răspuns:

Dai click dreapta pe randul unde scrie adresa sus ''http/...'' si dai pe ultimul rand adica pe EDIT SEARCH ENGINES. Apoi o sa bage pe alta pagina in care o sa-ti apara BASICS( alegi OPEN THE FOLLOWING PAGES), si mai jos este HOMEPAGE( alegi OPEN THIS PAGE) si o sa iti dea un rand in dreptul alegerii sa scrii si acolo scrii GOOGLE, si o sa iti dea adresa completa ei, asta a fost nu trebuie sa salvezi nimic. Sper ca ti-am fost de ajutor

| king997 a răspuns:

Te duci la internet option. si o sa scrie acolo pagina de start... sau START PAGE. sau ceva de genu si acolo pui adresa si dai Ok Apply..si gata!