| addyyytzu a întrebat:

Cine stie statusuri de dragoste?

Răspuns Câştigător
| layla_1930 a răspuns:

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana.Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca.te va iubi mereu
sau ceva mai scurt:
daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Google

| MadaB a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi pe cineva, scrie ceva scurt si din inima. Conteaza mai mult decat texte siropoase copiate de pe internet.