| MirciucuRonaldo a întrebat:

Cine stie un antivirus foarte bun ca la mine am bagat kaspersky avira avast avg nimic nu a mers nu mi se deschideau plz un LINK. IN CARE POT SI STERGE VIRUSII Dau Fundalove struck

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.
Înainte de asta descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| MirciucuRonaldo explică (pentru Ioandelasal):

Malwarebytes’ Anti-Malware asta e bun MS

6 răspunsuri:
| RauLix a răspuns:

Nod 32

| Kinder1998 a răspuns:

Incearca ESET NOD32 Antivirus 5 sau 4.2.64.12