| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un metin pvm care sa faci lvl mai greu, tin minte ca era unul care iti cadeau cufere verzi, clar de luna la mobi si carti la pietre cine stie cum se numea?
Dau funda la un metin frumos. Nu vreau PVP care sa ai lvl 250 si prostii din astea.

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Incearca metin2 alaska, forgotten world 2 sau metin bis10.

| Cipri99 a răspuns (pentru William):

Mai astept.

| William a răspuns (pentru Cipri99):

Nu iti place niciunul din astea 3?

| Cipri99 a răspuns (pentru William):

DA

| William a răspuns (pentru Cipri99):

Metin2 arena, gx, fun, chaos.

| T4zu a răspuns:

Mondial mt2, cresti mai greut pana in lvl 255 si la orice pica cufere clar de luna, mai multe nu stiu ce sa iti zic ca m-am lasat de vreo 2 ani

| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Http://www.metin2run.ro/ in stanga e PVM simplu, iar in dreapta PVM hard(exact cum cauti tu)

| ady22 a răspuns:

Http://unknown.fzn.ro/server/index.php server romanesc deschis de aproape 2 saptamani lvl max 125... sper sa-ti placa!

| FazZeruL a răspuns:

Metin 2 tim sau World of Metin2