| JOHNZAFGIS a întrebat:

Cine stie un site cate poti downloada muzica free. Da sa nu fie genu 'click download si deschizi 20 file cu virusi. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Uita-te la videoclipul acesta si poti sa downloadezi direct melodia preferata si fara nici un virus sau zeci de file deschide.
https://www.youtube.com/watch?v=CTfcKD5wg5k

Sper ca te-am ajutat, funda? :)

| valintinvalic2011 a răspuns:

Http://youtube-mp3.org/ muzica de pe youtube o descarci, cauta muzica lycris pentru ca celante pot avea inceput sau sfarsit fara muzica, ceva scene pe acolo, nu suporta muzica mai mare de 20 min