| Edyy_Edwards_1995 a întrebat:

Cine stie vre o aplicatie pentru telefon sau laptop care sa traduca online....adica eu sa scriu(de exemplu pe messenger) si sa traduca direct...sau sa imi traduca?!

2 răspunsuri:
| lorena66 a răspuns:

Intra pe messenger pe PC. Apoi deschide încă o fila si scrie: google translate si vei vedea un chenar in care poți scrie traducerea, dai copy paste la mesaj si ți-l traduce. Bafta

| Tokyo1sa1va1scot a răspuns:

Intra pe translator online, introdu textul, tradul, si apoi copiazal in mesaj.