| catalinascripnic12 a întrebat:

Cine stie vreun blog unde poti scrie intamplari din viata ta?

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu ai cum sa scrii pe blogul altuia decat daca te angajeaza sa faci asta. Fa-ti tu singura un blog daca vrei sa descrii lucrurile prin care treci.

| grandebgd a răspuns:

Pe blogul altor persoane nu se poate ori iti faci tu un blog pe blogspot sau un blog cu domeniu si tema premium ori iti faci cont pe wattpad.com si acolo vei avea voie sa iti postezi ce doresti.