| Caricaturistafaralimite a întrebat:

Cine știe sa facă site sa pot sa încarc și sa descarc videoclipuri? Am mare nevoie ca m-am plictisit de aceeași replica cu încălcarea drepturi de autor de pe youtube iar la trilulilu abia se încarcă. Va rog ajutați-ma sad lăsați idu de mess sau Facebook

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Incearca pe google drive

| Caricaturistafaralimite explică (pentru CinevaNou):

Ms CinevaNou happy ție îți voi da funda

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Tu probabil descarci cu youtube downloader. Încalcarea depturilor de autor este un fel de semnatura pentru prevenirea încarcarii multiple a unui video original. Eu zic sa nu-ti bati capu sa faci sait, le poti incarca pe Dailymotion.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru RobertMoon):

Mulțumesc oricum dar aștept alte păreri happy eu am nevoie sa încarc dar sa și descarc videoclipuri și nu ma ajuta Dailymotion sau vplay big grin acolo doar încarc videoclipuri nu e și pentru download o seara plăcută

| Caricaturistafaralimite explică (pentru RobertMoon):

Pardon alte răspunsuri bune

| K0sti a răspuns:

Daca tu crezi ca faci ce vrei pe net cu munca altora te inseli!

| zilog a răspuns:

Eu iti fac site sa poti incarca vide-uri
dar pentru asta trebuie sa platesti gazduirea
adica calculatorul de la o firma care va sta tot timpul aprims si bagat in priza special pentru tine
cum ar veni ca sa intelegi ce trebuie sa platesti
pentru ca gazduire nu iti pot oferi moca

https://hostvision.ro/hosting-web/business-ssd#detalii