| ProAeXel a întrebat:

Cineva imi pune statusuri handicapate pe mess si nu sunt singurul multi din cei care ii cunosc au patit asa ceva.
Vreau sa stiu daca s-a intamplat si la voi si daca stiti cauza.

2 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Off uite chiar acum am capat si eu de aceasta problema.iti tr unu pe mess ceva in pc si de aia...ia programulCCleaner.si folosestel si gta si inca ceva la mess intra sus unde scr Messenger la Preferences la Ignore list si bifeaza prima bulina si dai apply si gta...

sper ca te-am ajutat.

app eu asa am facut si am scapat.

funda?

| IStoleUrBrain a răspuns:

Sunt persoane care a messenger 11, cu ajutorul caruia poti schimba statusurile celor din lista...Ca sa scapi de aceasta problema apasa Ctrl+Shift+P, la Ignore List seteaza "Ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts", si nu vor mai aparea statusuri ciudate.