| RaLuCk a întrebat:

Cineva mi-a furat contul de pe stardoll (stiu cine) e una Ashlen. xvii! Mi-a zis ca ma face ss cu ajutorul unui gifcode. Am vrut (urasc sa fiu dusa de nas). I-am adt aprola de al emailul cu care am facut contul si a intrat mi-a schimabt parolele si acum nici cont nu mai am! crying Ajutati-ma ce sa fac? Va rog

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Din pacate asa se mai intampla.
Nu ai ce sa faci, daca ti-a sters contul, treci peste asta.
Fa-ti altul si sa nu mai ai incredere altadata in oricine.
Putea sa fie ceva mult mai important.
Deci, cum am spus, treci peste asta. E doar un cont. E doar un joc.
Smile! happy

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Well...
Asta imi place mie...asta iubesc la Romaniawinking
Oameni naivi care cred orce le zici
Fata mea daca eu iti zic
Ca daca te dai de 3 ori cu capu de perete' Si iti scoti un ochii si 5 dinti 3 masele si 1 unghie de la picioru stang de la degetu mic
Te fac admin pe toate servarele care joci tu
Tu ma crezi?
Nu mai credetei aberatiile astea
Eu joc jocuri din astea de la 11 ani...
Acuma fara caterinca frate' da... pusca mea
We live in Romania...
Nobody help u for nothing...remember:X
Cu alte cuvinte
Nimeni nu iti e prieten decat familiawinking
Pe net e aiurea...
Adica pana mea te astept in pm daca vrei sa mai vorbim happy
-.-
cat despre sinucidere... eu as zice sa il omori pe alex_botea rolling on the floor

| Laura a răspuns:

Și ce vrei să îti facem dacă ești proastă? happy Cine te-a pus să îti dai parolele? La e-mail eventual poti să dai pe parolă uitată, sau cum scrie, la stardoll nu știu cum stă treaba.

| thealchemist a răspuns:

Sa inveti din asta. trebuie sa recunosti ca ai meritat-o daca ai dat parola altcuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu tia sters contul, roaga administratorul acelui site sa te ajute! Si mie mi s-a intamplat, unul mia ghicit parola pe SunPhoto, dar mi-am recuperat contul!

| meastylin a răspuns:

LifeFail nu merita funda ci eu merit nu vrea sa ma dau mare dar intra pe http://www.stardoll.com/en/ si scrie Forgot password? si dai acolo si scrii emailu tau si numele si vine dupacateva min pe email si il ai

| meastylin a răspuns:

Am uitat sa zic ca trebuie sa scrii numele din stardoll

| XdDeeDeeXD a răspuns:

Asta este sa nu mai dai alta data parola.Cauta-ma pe Mess cu carladrimbe@yahoo.com si pe Stardoll cu SkumpikaTha.Imi pare rau pttne sry!crying

| alexandraamo a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa si cred ca acele persoane au dreptate dar totusi eu nu pot sa ma resemnez si sa uit

| alexandraamo a răspuns:

Uite eu mi-am facut alt cont unul cu un baiat si incerc sa ma imprietenesc cu ala care mi-a luat contul' pentru ca eu i-am dat parola [nu stiu ce a fost cu mine] si mi-am mai facut un cont cu o fata ca sa-l''cuceresc''
fa si uh la fel

| SerlyNova a răspuns:

Pai...si mie mi sa mai intamplat daca ti-a schimbat emailul nu mai ai cum sa intri pe cont dar daca vr sa ti-l recuperezi dai pe "Ai uitat parola?" iar pana iti da parolate loghezi cu acebook-ul daca ai

| Diana_Costea_1990 a răspuns:

Heii...si mie mi s-a intamplat asta.Singurul lucru pe care il poti face este sa da la "Ai uitat parola?" si acolo scrii mail-ul si numele de utilizator si gata! Eu aveam Royality si tot l-am recuperat! Succes si toate cele bune!

| dienita a răspuns:

Stiu si eu am fost pacalita de astfel de fete dar incerca sa contactezi pe cineva eu am facut tot asta am intrebat o pe o fata care a pus intrebarea tot aici pe TPU era ceva gen hellokitty

| iasminamaria9 a răspuns (pentru dienita):

Asculta cu atentie ceea ce-ti spun! am fost superstar si un baiat mi-a spus ca daca -i dau parola o sa-mi fac bani, dar din pacate doar mi-a luat banii cu tot cu cont. asta e ce sa faci!? in acel momenta am fost o tignit, nu stiu cum nu am relizat ce putea sa faca happy problema e ca cel care ti l-a furat putea sa intrela setari si sa-ti schimbe emeilul toate alea si sa nu-l mai poti lua! eu de curan (mi l-a furat acum 6 luni ), am trimis mesaj catre ei pentru reclamare. el putea fi la inchisore, caci mi-a furat idenitatea si banii?( 4 euro )... ma rog poti intra acoo la stardoll sa le trimit un mesaj unde sa le spui povestea si sa le explici, iar eu, cum mi-au facut si mie, iti vor raspunde cu cei ai tu de facut pentru a-l recupera, Stai linistita, si daca nu-l recuperezi, e dor un joc ca toate cele, asta-i vata, treci peste! oricum :
succes!

| oaub a răspuns:

SIMPLU:fa-ti un cont alta adresa de e-mail si raporteazo!

| marycyuy a răspuns:

Eu stiu cum daca este confirmat pe id tau de mess poti sa il iei inapoi
urmeaza pasi astia:1 te duci la am uitat parola acolo zice sa scrii numele papusi medoll tu il scrii pe a iei exemplu:loredana99 numele ei sti numele papusi care a fost furate
2 scrii si id tau de desupt unde zice adresa de email sau asa ceva sti
si trebuie sa iti apara ceva verde dupa ce dai casuta carescrie ceva in ea nu mai stiu exact ce sau dai simplu enter
daca scrie intr-un chenar verde ceva inseamna ca este bine daca scrie intr-un chenar rosu inseamna ca nu este bine asa
3 intri pe id tau de mess si astepti sa vina plicul (mailul) asa
trebuie sa scrie ceva de stardoll dai pe el iti da o parola aleasa de ei la
niimereala si tu intri pe cont
trebuie sa pastrezi parola la intamplare pentru pasul 4
4 dupa ce ai intrat in cont dai la contul meu si pe urma dedesubt setari
dai schimba parola pui ce parola vrei o mai scrii iar dedesubt unde zice confirmare parola noua
iar unde scrie introdu parola pentru a salva schimbarile scrii parola acea la nimereala acea care tia dato la pasul 3 dupa dai salveaza schimbarile si tot asa daca iti apare ceva scris in chenarul verde inseamna ca ti s-a salvat parola aia noua si daca iti apare ceva in chenarul rosu inseamna ca nu este bine si ca nu tia salvat parola aaa daca nu-ti s-a salvat parola ramai cu parolaaceala nimerealasi cand intritre sa scrii acea parola lanimereala bafta multa happy

| teodoragabriela a răspuns:

Apesi pe mi-am uitat parola si scrii numele de utilizator si emailul pe care ti-ai facut contul si iti va da o parola noua o vei gasi pe email