| TheExpert01 a întrebat:

Coletele de la eMAG ajung la urgent curier si trebuiesc ridicate sau direct la domiciliu?

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Daca ai optat pentru livrare prin curierat vei primi pachetul acasa. Exista si varianta ca ei sa livreze in show-room-ul lor(daca exista in orasul tau) si atunci tu mergi la sediu si ridici coletul, in acest caz livrarea este gratuita.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Automat dacă le aduce curierul, te va contacta (bănuiesc că ai lăsat vreun număr de telefon) și-ți va cere detalii în legătură cu locul unde te poate găsi.
Deci, te sună, îți dă coletul, semnezi și dai banii.
Și eu de pe eMAG comand des iar curierul m-a sunat mereu UNDE mă poate găsi.

| xDr0gs a răspuns:

Salutari! Poti alege prin posta parca taxa este de 5 lei iar prin curier(iti vine direct la domiciliu) e 15 lei.