| mihaela1mihaela a întrebat:

Combinatie dintre o rochie mov deschis si pantofi rosii e ok?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Culorile astea 2 nu prea se potrivesc foarte bine ce-i drept, dar hai să zicem că merge. Depinde şi ce nuanţă de roşu sunt pantofii, din ce material e rochia.şi ce model sunt ambele de fapt. Nu sunt culorile tot ce contează.
Succes, bye!

| Xenya a răspuns:

...nu prea.Si mov/lila si rosu sunt culori puternice si nu se potrivesc.

| Bianca306 a răspuns:

Nu

| justroro a răspuns:

Hmmm.Eu zic sa-ti iei mai bine niste pantofi crem/nude.Nu de alta dar mov si rosu se cam bat cap in cap si n-ar iesi ceva foarte ok.

| SweetAngel2014 a răspuns:

Pai..Nu prea, dupa parerea mea, mai bine ai alege sa zicem culori mai deschise, alb, galben..Eu zic ca s-ar vedea mai ok happy Succes