| DaNnY_9255 a întrebat:

Concurs-Kubeti-Vanatoarea de Vampiri:Mai am nevoie de următoarele insigne pentru a completa colecția: "Tulpină de trandafir","Săgeată de argint". Ai dubluri? Ofer la schimb SCUT, USTUROI, SOARE.

29 răspunsuri:
| Lorє๔คnค a răspuns:

Am eu sageata de argint! Id-ul meu este lori_sparkle

| vlad91 a răspuns:

Am nevoie de scut dau tulpina de trandafir sau apa sfintita sau soare sau tarus sau oglinda sau usturoi pe el astept mesaj privat

| Bodo a răspuns:

Caut Oglinda urgent! cine o are sa-mi trimita un mesaj! dau orice la schimb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 soare 2 oglinzi 1 apa 1 usturoi 1 trandafir le dau pe toate pentru sageata de argind id contact robertt6669@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sageata de argint vreau scut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu il dau pentru soare daca e vb pe id yo_radu_steaua_2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall vrei sa fim pr?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are oglinda? am dubluri la fiecare si le dau...imi trebuie neaparat oglindabig grin...id just.me997@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am f multe dubluri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu tulpina de trandafir (3). dau pentru usturoi, apa sfintita, carte de vraji, soare sau puterea vrajitorului big grin id contact: mada_pissy69@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer scut...cine vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer la schimb :scut, soare, sageata, tulpina trandafir, carte vraji, oglinda, scut si usturoi.
am nevoie de tarus.cine vrea sa facem schimb id meu: danythe007
dau 3 insigne pe tarus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut puerea vrajitorului...cine are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cineva Tăruş, Săgeată de argint sau Puterea vrăjitorului? va rog am nevoie urgent, si nu am dubluri deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut puterea vrajitorului va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scut
de schimb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am terminat de mult colectiabig grin

| mispis a răspuns:

Am o sageata. Dai soare? Daca da, da-mi PM.

| IuliaAlexandra123 a răspuns:

11199F16E4 cod pentru sscut daca nu merge am eu dubluri dar doar o dublura:scut

| edybarbu a răspuns:

Imi trebuie scut si am tarus, usturoi, oglinda, tulpina de trandafir
, sageata de argint si soare

| ady_7524 a răspuns:

Am apa, imi poti da scut

| Bianca_2501 a răspuns:

Buna, am nevoie de scut, iti pot da sageata de argint :d Da-mi un mesaj big grin

| Vladut_6279 a răspuns:

Iti dau 4 usturoi, 4 tarusi, 2 oglinzi, 2 soare, o apa sfintita si o tulpina de trandafir pe scut. da add la id: popescu_vlad22 si vorbim.

| stefania_9441 a răspuns:

Iti dau eu tulpina de trandafir pentru 92 usturoi si nise soare.Adresa mea de e-mail este stefaniadiana55@yahoo.com, ma numesc Stefania si am 9 ani.

| stefania_9441 a răspuns:

Iti dau ''Tulpina de trandafir'' pentru Usturoi. CODUL ESTE : FB55A236D4 SAU 11A3EC236D. Da-mi si tu codul de la usturoi. Dami-l pe ID asta:
stefaniadiana55@yahoo.com

| vali1234567890 a răspuns:

Iti dau sageata de argint pe scut

| vali1234567890 a răspuns:

Iti dau la sageata de argint pe scut

| alexandra14_6633 a răspuns:

Eu am scut, usturoi, puterea vrajitorului, tulpina de trandafir, oglinda, soare si apa sfintita.In plus am puterea vrajitorului, scut, usturoi, oglinda si apa sfintita.Am nevoie de tarus, carte de vraji si sageata de argint...cine ma poate ajuta? alexandra_mada10

| torres23 a răspuns:

Am eu tulpina de trandafir.imi dai soare la schimb? ast rasp.id mess : myhaytzza_23