| DaNnY_9255 a întrebat:

KUBETI-Vanatoarea de vampiri! Mai am nevoie de următoarele insigne pentru a completa colecția: "Tulpină de trandafir","Săgeată de argint". Ai dubluri? Facem schimb...scrieti-mi pe privat.

5 răspunsuri:
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Va dau eu sageta de argint la amn2 dar imi dati la schimb : "Apă sfinţită","Scut"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am
ai ceva pentru dublura noastra

| CosmiiX a răspuns:

Si eu am nevoie de :Scut","Tulpină de trandafir","Săgeată de argint","Puterea vrăjitorului"

si am doar soare si oglinda la dubluri`big grin

| CosmiiX a răspuns:

Hey am dublura la tulpina de trandafirbig grin

| patrix99 a răspuns:

Vreau puterea vrajitorului(iti dau sageata de argint)(patrix99patrix@yahoo.com)