| andutzu87 a întrebat:

Credeti ca un portret este o idee buna pentru un cadou?

5 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

:)un portret poate fi daruit cadou unei persoane dragi,unui prieten foarte bun,iubitei/iubitului,membrilor familiei,etc:)daca-i daruiesti un portret cuiva la care tii mult si cu care legi o relatie de mult timp,te-as sfatui sa fii si tu in portret si persoana respectiva,pentru ca asa-i arati cat de mult vrei sa fii in continuare langa ea si asa isi va aminti mereu cand va privi portretul de tine:)si eu i-am facut prietenului meu un portret de majoratul lui, chiar daca nu avem mult timp de cand suntem impreuna si i-a placut extrem de mult:P:), acesta este portretul: http://www.facebook.com/....../photo.php

| SunIsUp4ever a răspuns:

E o idee buna, dar depinde ce fel de persoana e celui ce ii daruiesti cadoul acesta.

| Allix13 a răspuns:

Depinde de prs

| NoFkinName a răspuns:

Daca este bine realizat si nu aduce o ofensa celui caruia i-l daruiesti, da :]

| Nanuk a răspuns:

Cred ca dahappy