| vyde a întrebat:

Buna TpU ce cadou credeti ca ar fi potrivit pentru iubit? Face 18 ani in iulie si n-am nici o idee.

4 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Daca ai putea da mai multe detalii despre el... depinde ce-l atrage.

| andru10best a răspuns:

Un ceas mecanic vintage pe care sa scrii ceva original: Pentru mine insemni mult.

| ElaIliesi a răspuns:

Depinde de ce ii place lui. Daca ii plac site-urile gen 9gag atunci merge sa ii iei obiecte sau haine cu memeuri. Vezi aici mai multe idei - http://ela.dizabillove.ro/2012/12/idei-cadouri-craciun.html Chiar daca spune ca sunt idei de cadouri de Craciun multe se potrivesc si la onomastice.

| boogbv a răspuns:

Un ceas, o bratara, un lantic, o haina ceva.