| arsen a întrebat:

Credeti in fantome, extraterestrii si altele?

Răspuns Câştigător
| crisbens33 a răspuns:

Eu cred in fantome, bigfoot si extraterestri. v rei sa i afli uite cand:22:00 doar vinerea incepe fenomene stranii e pe discovery channle e cu fantome iar de la 22:00 incepe pe urmele lui bigfoot doar joi este despre o creatura mitica pe nume bigfoot si are si mai multe nume depinde in ce tara, dar despre extraterestri nu stiu nimic. sper sa te uitila cele toate emisiunile care ti-le-am spus pa!

3 răspunsuri:
| crisbens33 a răspuns:

Cu placere

| arsen explică:

Multumesc.happy

| BRUNOCALU103 a răspuns:

Sa zic o intamplare:

ma uitam la tv si posturile sau schimpat singure si telecomanda era langa tv.

ce parere aveti?