| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cu ce iese sangele? nu de la vreo crima) m-au batut adidasii si i-am cam patat

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Apa rece! sa nu folosesti apa calda, ci apa rece! freaca cu o periuta de dinti pe care nu o mai folosesti la robinet cu apa rece

| wannabe a răspuns (pentru Mayar):

Cu apa calduta e bine?

| Mayar a răspuns (pentru wannabe):

Nu. Sangele iese cu apa rece. Daca nu e rece, ci calda/calduta, se impregneaza in tesatura. Crede-ma, o fata stie chestiile astea pentru ca cel putin o data pe luna isi mai pateaza cate ceva cu sange big grin

5 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

*Metoda inedita incercata de mine rolling on the floor): Pune lapte pe locul cu sange, lasa-l sa intre bine prin tesatura, apoi pune detergent pe pata, lasa-l sa intre si el bine, apoi freaca cu o periuta mica. In timp ce freci eventual mai pui apa.

| Lavii007 a răspuns:

Daca nu e veche pata cu apa rece.

| Pabibabum09 a răspuns:

Apa rece din abundenta! happy