| BauBauMyu a întrebat:

Cum scap de sangele de pe scaunul de lemn? M.am patat la scoala....HELPPPP! FUNDAA!

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Asta cu scoala e minciuna, ai vrut sa interoghezi pe cineva si din greseala l-ai omorat. Cred ca cel mai bine ar fi sa vopsesti scaunul dar daca vrei poti sa ii dai foc (vezi sa nu mai ramana nimic din el). Astfel politia nu te va banui pe tine.
PS: Cu cadavrul ce ai facut?

| SimoNARaluCA a răspuns:

Depinde...daca e uscat sau nu. Daca te-ai patat vineri si vrei sa il cureti luni, incearca cu un servetel umed sau ceva. (fa schimb de scaune cu altcineva daca nu iese) laughing).

| Eucumamajunsaici a răspuns:

Cu coca-cola