| sunshinecrisu a întrebat:

Cu ce mijloc de transport pot ajunge intr-o vineri, la ora 23:00, din Constanta in Costinesti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, baietii de la Simpa Trans sunt flexibili, asteapta mereu trenurile, sa faca rost de clienti. Mai ales in sezon. Asa ca atunci cand iesi din gara, ia-o la dreapta pe langa gara pana se termina, si dai de statia de autobuze. Stai fara grija, sunt vreo 3 firme de transport local, gasesti tu un maxi-taxi in mod cert.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la gara din Constanta, la ora 23 pleaca ultima cursa de autobuz spre Mangalia, ce are statie si la Costinesti. In dreapta garii, e o statie de autobuze.

| sunshinecrisu explică (pentru anonim_4396):

Trenul meu va ajunge la 23:07 in constanta. oare am sanse sa prind autobuz?

| sunshinecrisu explică (pentru anonim_4396):

Trenul meu ajunge in constanta la 23:07. oare am sanse sa prind ultima cursa de autobuz?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sunshinecrisu):

Da, baietii de la Simpa Trans sunt flexibili, asteapta mereu trenurile, sa faca rost de clienti. Mai ales in sezon. Asa ca atunci cand iesi din gara, ia-o la dreapta pe langa gara pana se termina, si dai de statia de autobuze. Stai fara grija, sunt vreo 3 firme de transport local, gasesti tu un maxi-taxi in mod cert.

Răspuns utilizator avertizat