| Maria_Popa_Claudia_1997 a întrebat:

Cu ce pot sterge ecranul telefonului mobil fara al zgaria si fara ai strica ceva...laughing

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Eu şterg cu un şerveţel umed şi după cu unul uscat. Când mai apuc şterg şi cu cel umed de ochelari.

| Reyskate99 a răspuns:

Cu un servetel cu spirt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei neaparat sunt solutii speciale, dar poti folosi acele carpe moi pentru ochelari, sau servetelele speciale pentru ochelari

| Mihaela1964 a răspuns:

Cu servetele umede pentru ochelari.
https://www.google.ro/......ps?/search

| SasNetRomania a răspuns:

De la servetele umede raman urme jenante!
iti recomand o solutie folosita de lcduri si plasme (tvuri) plus piele de caprioara!