| 12Gabriela3456 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cu ce pot elimina zgârieturile fine de pe ecranul telefonului mobil? Am incercat metode de pe internet dar nu merg.

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Nu poți. Sticla nu e un material regenerabil, deci tot ce se găsește pe internet e fake. Unii recomandă pasta de dinți sau guma de șters, dar în 90% din cazuri nu va funcționa.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskyit.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?

1 răspuns: