| simoSTAR a întrebat:

Cu ce pot vedea arhiva de la messenger din C? am incercat si cu word si nu merge.

4 răspunsuri:
| nenitzu86 a răspuns:

Daca mai ai nevoie, ai doua optiuni:
1. redenumesti fisierul respectiv. Adica in loc de id-ul persoanei aceleia scrii id-ul tau, dupa care muti fisierul intr-un alt folder din folderul cu profilul tau (de preferat unul nou care poate avea orice nume atata timp cat nu are spatiu intre caracatere). Apoi intri la tine pe mess, intri la Contacts -> Message Archive (parca) si cauti numele folderului in care ai mutat fisierul.

2. cauti pe net "Yahoo archive decoder". Asta e un program care face exact ce spune numele.

Personal prefer prima varianta atunci cand e vorba de un singur fisier sau putine. Daca vrei sa decodezi arhive multe s-ar putea sa fie mai simpla a doua varianta. happy

| simoSTAR explică:

Vreau sa vad ce a vb cineva care a intrat pe mess de pe laptopul meu.si nu stiu parola...cand intri in C la programs files la messenger apare acolo profilul si arhiva dar nu reusesc sa o deschid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa vezi ce ai vorbit cu cineva anume,intri pe mailul tau, bagi numele celui cu care ai vorbit pe mess in casuta de cautare, dai cautare si iti vor aparea toate convorbirile cu acea persoana.Numai bine.

| DyAnA_6324 a răspuns:

Pai la messenger pe bara de sus apesi la Messenger, apoi la Preferences. Dai la Archive si la View Archive. Funda?