| yanny`s a întrebat:

Deci deci decitongue

pot vedea arhiva de messenger dintr`un alt pc?

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Deci tu vrei sa intrebi daca poti vedea arhiva altcuiva din PC-ul lui, iar tu sa fii la PC-ul tau? Poti numai daca are arhiva salvata in PC si daca te pricepi destul de bine la hacking (ai intra la el in calculator fara ca el sa stie, dar asta ar fi ceva ilegal) sau daca iti da ID-ul si parola de la TeamViewer sa ii faci nu stiu ce prin PC, iar el sa plece de la PC.( dar ar putea sa te prinda pentru ca nu stii niciodata cand se poate intoarce )
Sau daca te referi ca vrei sa iti vezi arhiva ta cand te log-ezi in alt PC, sa stii ca nu poti pentru ca arhiva iti este salvata in PC-ul tau in folderul cu YahooMessenger (nu pe serverul lor).
Sper ca te-am lamurit. Sa ai o seara placuta!

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da, depinde daca ai mai folosit acel messenger pe pc-ul de pe care vrei sa vezi arhiva. Daca folosesti pentru prima data messengerul pe acel pc, ip-ul este schimbat. Deci nu poti vedea arhiva.

| yanny`s explică:

Vroiam sa imi vad arhiva. dar vorbisem de pe alt pc:*

| Geo_6214 a răspuns:

In cazul acesta poti vedea arhiva numai daca te log-ezi din nou pe acel PC, dar cand tu te-ai log-at trebuia sa aiba la setari sa salveze arhiva completa.

| anamariaiuliana a răspuns:

Deci nu merge ca am incercat eu big grin nu stiu cum sa fac ca vreau si eu daca afli cum sa-mi spui si mie

pooopz!