| Mynameiz a întrebat:

Cu ce sa ma ocup ca sa fac bani, ceva afaceri la "negru", etc...

3 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Caracatite
sorin ovidiu vantu rullz rolling on the floor)))

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Eu zic sa vinzi niste limonada dupa bloc si sa nu mai dai si bon fiscal dar vezi ca e foarte periculos, daca te prind faci puscarie pe viata.
Macar merita ca o sa devi bogat repedelaughing), adica sunt multe babe care au nevoie de racoritoare si daca vrei iti dau si o idee.Du-te la tara ca pe acolo nu sunt multe magazine si poate faci mai multi bani pe acololaughing)))

| DeWing a răspuns:

Poți încerca să faci bani și de pe jocuri online, de exemblu faci o anumită sumă/avere pe sa-mp și o vinzi pe paysafe/paypal sau fața în față. Sa-mp e doar un exemplu, poți face rost de skin-uri pe cs go și le vinzi sau conturi bune pe alte jocuri. PS: nu prea am înțeles la ce te referi cu ''afaceri la negru''