| Roxana6277 a întrebat:

Cum pot afla daca cineva e online pe facebook daca nu am in lista de prieteni acea persoana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Cauta-l pe facebook, daca are o bulina verde in dreptul numelui inseamna ca e online. Succes! Fundaa?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

Buna,te duci la persoana respectiva in pagina si daca este online trebuie sa aiba in dreptul numelui o bulinuta verde. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Roxana6277 explică (pentru ellena99):

Bulinutza verde apare chiar daca nu am persoana respectiva ca preieten pe facebook?

| Andraab a răspuns (pentru Roxana6277):

Da

| Roxana6277 explică (pentru Andraab):

Mersi.

| simonaleila a răspuns:

Tudor Marius

| simonaleila a răspuns:

Cum aflu daca o persoana e on line pe facebook

| Hendre_Darius_1993 a răspuns:

Ana ramona marian

| Ionita_Iulian_1983 a răspuns:

Cum pot sa stiu ca este online

| Magnificul_Laur_1990 a răspuns:

Caut o persoana pe la toti prieteni si nu imi apare de ce ce se intampla....ca vreau sa ii vad profilul

| Cristoloveanu_Iulia_1984 a răspuns:

Cum pot afla dacă cineva e online pe Facebook dacă nu am în lista de prieteni acea persoană?

| Ioan_Frinc_1967 a răspuns:

Sorana ionasanu este online