| UnBaiatOarecare a întrebat:

Cum aflu ce procesor trebuie sa cumpar pentru placa de baza extensa 5220? Va rog din sufletsad
Sau macar daca stiti specificatiile placi de baza de la laptop-ul extensa 5220.
Multumesc mult!
fundita:*

Răspuns Câştigător
| dantextcontrolpsp a răspuns:

In schimb eu garantez pentru Intel Celeron M 530, 1.73 GHz, 1MB cache L2, FSB 533 MHz

| IulioNagato a răspuns (pentru dantextcontrolpsp):

TOTUSI E SLAB CELERONUL LA unele jocuri o sa sacadeze daca vrea ceva bun sa isi ia un dualcore

3 răspunsuri:
| IulioNagato a răspuns:

Intel celeron cpu 550 2.00 GHz

este cel mai indicat sau ceva dual core gen 1, 5 dar nu iti garantez ca va merge
FUNDA?

| dantextcontrolpsp a răspuns:

Intel Celeron M 530, 1.73 GHz, 1MB cache L2, FSB 533 MHz asta e procesorul lui