| billy69 a întrebat:

Cum aflu daca un contact s-a sters din lista mea de messenger yahoo? funditawinking

8 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Il scrii colo sus la cauta si daca iti apare il stergi si il stergi si de la adres book daca nu iti apare nu e nici macar la adres book
fundita plsssssss

| bogdan3vl a răspuns:

Da cand cineva te sterge de la el chiar daca iti da si ignore el tot ramane la tine in lista numai ca tu nu mai esti la el in lista

funda plss

| Curiosu a răspuns:

Pur si simplu contactul nu se mai afla in lista...

| Anonima_2658 a răspuns:

Din aia de yahoo messenger?
laughing

pai nu trebuie sa afli -pur si simplu il stergi, si de ce l`ai sterge cand poti sa dai ignor laughing

papawinking

| billy69 explică:

Cred ca m-am explicat gresit, banuiesc ca s-a sters, el/ea, adica m-a sters pe mine de la el/ea insa la mine inca apare, am doi subiecti de genul asta, de obicei cand faci asa, ramai in lista respectivului, M-am explicat? Multumesc, astept un raspuns mai concret pentru fundita, daca exista...

| billy69 explică:

Bogdan3vl asta stiu dar cum imi dau eu seama ca m-a sters daca eu tot il vad acolo? iti dau funda promisebig grin

| euzictutaci a răspuns:

Buna!
Pai o solutie ar fi sa-l cauti in lista iar cea de-a doua solutie ar fi:
- daca te uiti cu atentie la lista de mess vei vedea sus un dreptunghi in care scrie: type some contact information si acolo bagi id-ul si o sa ti se deschida fereastra cu id-ul respectiv si daca nu il ai in lista (l-ai sters) iti da add id si dai acolo si persoana respectiva iti va da accept

Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Nicol_6787 a răspuns:

Un id te referi? ctrl+h si cauti la categoria in care era tongue[pentru a reveni dai din nou ctrl+h]