| Mateo_Dani_1995 a întrebat:

Cum ajung de la http://goo.gl/maps/CE6Cb pana la afi palace cotroceni? Ce tramvaie si autobuzuri sa iau?

1 răspuns:
| C96 a răspuns:

Iei orice masina care duce spre 13 septembrie, iar cand ajungi in 13 septembrie intrebi pentru ca sunt 2 statii diferite, acolo trebuie sa iei 139 si te duci fix la AFI.
Puteti ajunge la AFI Palace Cotroceni cu toate mijloacele de transport public: metrou, autobuz si tramvai.
Statia de metrou cea mai apropiata este Politehnica, iar autobuzele si tramvaiele care au statie in fata mall-ului sunt nr. 137, 93, 71, respectiv liniile de tramvai 8, 25, 47.

Sper ca te-am ajutat!