| Adenorah a întrebat:

Cum ajung de la obor la unirii? (Prin mijloace de transport in comun)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Baga google maps si la `indicatii` iti spune si cu ce mijloace de transport ajungi.

| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa iei tramvaiul 21 care merge la Unirii, sunt vreo 15 min de mers și capătul e la o biserica, apoi de la biserica mergi puțin pe jos pe aceeași parte și ajungi in intersecția aceea mare.
Sau poți sa iei metroul pe magistrala Galbena și mergi vreo 7-8 stații, nu mai știu exact și când iesi de la metrou dai chiar nas in nas cu magazinul acela mare, adică in intersecție. Bine, sunt mai multe guri de metrou, iesi și tu la cea care e mai aproape de zona in care ai treaba. Ori poți sa iei metroul pe magistrala Galbena pana la Piața Victoriei (2 stații) apoi schimbi și mergi pe magistrala albastra 3 stații și ajungi la Unirii, e mai rapid așa, vreo 10-15 min.

| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

A dracu grea tehnologia, ai GPS ai Google Maps, stabilesti traseul si mergi cu ce ai la dispozitie pe ruta respectiva.