| Bmk_Älex_1992 a întrebat:

Cum ajung de la piata muncii, la lujerului cu metroul? funda. Si in cat timp.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbi la piata unirii, in maxim 20 de minute

| denisseioana a răspuns:

Iei metroul de la muncii si mergi pana la dristor 2..la dristor 2 treci la drisor 1 si iei metroul in directia lujerului..vezi k sunt din alea vechi si de la dristor 1 e direct pentru lujerului.

| Bmk_Älex_1992 explică (pentru denisseioana):

Stiu de preciziei, dar cum ajung la el thinking asta vreau sa stiu puppy dog eyes putin mai detaliat daca se poate.

| denisseioana a răspuns (pentru Bmk_Älex_1992):

Deci iei metroul de la muncii pentru dristor 2 (asa scrie pe el). coborila dristor 2, mergi spre capul metroului...dar nu iesi la suprafata..treci prin pasaj si ajungi la dristor 1. si la dristor 1, pe aceeasi linie circula si pentru preciziei..pe linia pe care circula pentru gara de nord-dristor 2 merge si metroul preciziei..ilastpeti acolo..mai detaliat de atat nu stiu cum sa iti explic.ce alte detalii mai vrei?big grin

| Bmk_Älex_1992 explică (pentru denisseioana):

Da. laughing) la intoarcere cum vin? :* nu sunt din buc si d-aia. oricum ai funda, dar spune.mi asta puppy dog eyes te log

| AnnaTck a răspuns (pentru Bmk_Älex_1992):

Nu ti-a mai raspuns smug