| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung din militari metrou preciziei, pe strada valea oltului...? ratb

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi pe google maps si dai zoom unde vrei sa ajungi apoi iti apar simboluri cu autobuze si dai pe el (iti va indica care trece pe acolo si asa stii in care te urci).

| taborik a răspuns (pentru mgtow):

Imi arata numai numele statiei in rest nimic

| mgtow a răspuns (pentru taborik):

Atunci vezi ca exista site RATB cu autobuzele si liniile de circulatie http://www.ratb.ro/v_trasee.php

| IMC90 a răspuns:

Mergi pe Valea Cascadelor, faci dreapta pe B-dul Timisoara si mai faci odata dreapta pe Valea Oltului. Asta, cu masina.