| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung la COMPLEX EUROPA cu masina pers., care este adresa, au preturi bune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Europa, depinde de unde vii. Informeaza'te de detalii despre drum in privinta dragonului rosu, si vei intelege mai bine.

Preturi... sunt mai mici daca iei "en gross " ( angro ).

@Eusiatit, anul trecut mi-am luat o vesta si acum e la fel de buna ca anul trecut, si iti pot spune ca am imbracat'o nu ca am lasat'o in dulap de decor. Acum, unele au calitate buna, altele nu.

Pa-pa!

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai depinde de unde vii ce zona sau oras? preturi...hmmm depinde de ce doresti sa cumperi poate vrei dragonu rosu acum depinde de calitatea produselor pe care le cumperi. de proasata calitate