| andreea543 a întrebat:

Mi-a murit papagalul,Paco, un perus superb...Nu vreau sa il arunc la gunoi, si nici sa-l ingrop pentru ca am caine si in curte si in fata casei.ce pot face cu el? sad
help!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. poti sa il ingropi langa poarta ( afara din curte), iar in locul unde il ingropi poti sa plantezi un copac sau o floare, cand o sa infloreasca o sa ai o parte din sufletul lui.

10 răspunsuri:
| DeathLord93 a răspuns:

Ca sa nu mai ai nici o grija dal direct la caine si gata daca tot te temi atat nu sti ca de ce iti e frica de aia nu scapi rolling on the floor

| AtateaConditii a răspuns:

Da-i foc si pastrezi cenusa. Sau penele XD.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Mananca-l

| Daniel2836 a răspuns:

Da-i foc
funda?

| 1cristian1990 a răspuns:

Eu propun sa il impaiezi! sau sa il ingropi intr-un loc mai departe de casa!

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Mergi in padure si ingroapal acolo daca la tine in curtre la tine nu poti face asta alta solutie nu ai

| anonimg a răspuns (pentru DjSheepyOfficial):

Buna ideea cu padurea. Ori in curte; iar peste pamant sa se puna o piatra pe care cainele sa nu o poata da la o parte.

| andreea543 explică:

Multumesc tuturor! happy

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Pune papagalul intr-o caserola cu flori inchide caserola apoi il ingropi in padure, cimitir...etc.

| Pisicuta11 a răspuns:

Hey! Și mie mi.a murit papagalul agapornis, tot Paco îl chema. Eu am pplâng mult. Eu l.am îngropat în fata blocului, în gradina. Tu poți sa îl îngropi în curte și sa faci un gardul mic unde câinele sa nu pot ajungă. Eu am suferit mult ieri când a murit Paco al meu...