| Elenuca3567 a întrebat:

Cum as pute sa iau legatura cu cei de la facebook pentru a face o fotografie care daca va fi distribuita (share-uita) sa se aloce o suma de bani pentru o cauza umanitara? Cu cine de pe facebook se poate lua legatura pentru asemenea cauza?

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Vezi la causes.com daca vrei, acolo poti face o astfel de campanie care sa fie in legatura cu Facebook, dar nu la nivelul la care vrei tu. Poti astepta donatii dupa ce aduci dovezi in sprijinirea cazului.

| Elenuca3567 explică (pentru GoguSteriade):

Ok, multumesc de raspuns!

4 răspunsuri:
| RazvanRms a răspuns:

Din cate stiu facebook nu face asa ceva doar in cazuri speciale, ce vezi tu pe facebook e mai mult teapa. Oricum dale msg la help section!

| Solomon_Costel_1967 a răspuns:

Am platitit doua reclame audiente, si mise opresc bani incontinoare va rog sa itrerupeti ridicarea de bani card multumesc.

| Duhan_Florian_1987 a răspuns:

Buna ziua cineva sia creat un cont cu numele meu si distribuie tot felul de fotografii, videoclipuri..cum pot inchide acest cont? cum iau legatura cu cineva dupa facebook?