| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-mi sterg id-ul de pe un site care mi s-a pus acolo fara sa stiu?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de site, daca are posibilitate de stergere sau nu. Daca nu ai dat site-ul, atunci nu ma pot pronunta.
In caz ca n-are posibilitate de stergere. tri, ite o scrisoare la admin-ii site-ului (prin "contact sau prin e-mail) si roaga-i sa te stearga. Nu ita sa copiezi link-ul paginii de unde vrei sa fie sters ID-ul tau!

| nikolas67 a răspuns (pentru Bula):

Http://www.idlove.ro/fete.php stergetim va rog aidiul de mess bz_63_vio

| Bula a răspuns (pentru nikolas67):

Depinde de site, daca are posibilitate de stergere sau nu. Daca nu ai dat site-ul, atunci nu ma pot pronunta.
In caz ca n-are posibilitate de stergere. tri,ite o scrisoare la admin-ii site-ului (prin "contact sau prin e-mail) si roaga-i sa te stearga. Nu ita sa copiezi link-ul paginii de unde vrei sa fie sters ID-ul tau !

23 răspunsuri:
| maryngeorge a răspuns:

Depinde de sait du-te pe acel sait unde esti inscrisa cauti contact si vezi ca iti da un id in care poti lua contct cu ei, il ei si vb cu el pe mess, si ii spui ca ai vrea sa stergi un id dai id si in max 5 minute este sters

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca site-ul nu are optiunea `sterge id` n-ai ce-i face. exista insa o solutie-timpul le va rezolva pe toate pentru ca vor veni alte id-uri iar al tau va fi printre ultimele pagini.nu te ingrijora

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sami sterg id de pe un site si nu-s cummmcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Euatat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa anunti politia sau ceva... Iti dai seama ca persoana care ti-a pus id-ul pe acel site tocmai ti-a incalcat drepturile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Help mee cineva mi-a bagat idu aici http://www.idurimess.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id-uri Fete ID-uri mess fete si baieti, Iduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id-uri Fete ID-uri mess fete si baieti, Iduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.iduri-mess.info cum sterg id`ul de acol?:( pls help me!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sterge id de mess ca mi sa pus pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, vreau sa imi scot id de pe un site,, va rog sa ma ajutati daca puteti, va multumesc pentru timpul acordat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa ma sterg din lista cu id de fete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a pus idul pe un site gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a pus si mie cineva id`ul pe idurifete.com si nu stiu cum sa-l scot.ma poate ajuta cineva? va rog din suflet! mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate id mu o fost pus pe www.idlove.ro cum fac sa-l sterg?:(( ca ma dispera si plus de asta nu sunt datele bine puse:(( va rog ajutati-ma si pe mine:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi sterg id-ul din idlove.ro pentru ca nu a fost pus de mine dar nu stiu cum. cum sa fac?

| oana15oana a răspuns:

Si eu am aceeasi problemacrying( ajutorrrr!crying(

| nikolas67 a răspuns:

Doresc sa mi se stearga id de pe mess

| Burz_Octavian_1981 a răspuns:

Cum as putea sa-mi sterg id-ul de pe un site care mi s-a pus acolo fara sa stiu?

| koko_7854 a răspuns:

Vreau si eu sa ma ajutati sa imi pot sterge un id de pe un site. Cineva mi-a pus id fara sa stiu va rog frumos sa ma ajutati VA MULTUMESC

| Novacescu a răspuns:

Http://www.id-fete.info/ cum sterg un id de pe site asta?