| stefyyy a întrebat:

Am si eu intrebare:Vreau sa mi fac un site si nu prea am idei despre ce a-s putea sa promovez! Astept raspunsuri, cel mai bun va primi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Site-ul recomand sa-l faci cu www.ucoz.ro - daca intri pe forumul lor de suport - forum.ucoz.ro vei gasi acolo si multe idei de promovare

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu conteaza asa mult ce promovezi ci felul in care promovezi. Poti promova rahat de caine dar daca stii sa il promovezi atunci e ok.
Dar iti recomand sa promovezi ceva de care tie iti va face placere sa te ocupi, caci altfel nu vei pierde prea mult timp si purici prea multi nu vei face pe online

| Miree a răspuns:

Ai putea incepe prin a promova diferite produse cosmetice sau bijuterii. Astea sunt la mare cautare.

| alex257 a răspuns:

Pai poti sa scrii despre hobiurile tale sau ce iti place tie. Ceva care sa intereseze si pe alti.