| Cretzule a întrebat:

Cum as putea sa trag pe dvd un film si sa aiba subtritrarea cu Nero?(stiu sa trag pe dvd dar cum bag subtitrarea?)

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pui subtitrarea pe film si faci un folder in care ai doar filmul cu subtitrarea. Apoi, cu Nero, tragi folderul pe DVD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se referea cum baga subtitrarea in film, ca ma gandesc ca nu toate dvd--urile citesc srt sau sub. dar toate citesc sub. sp1. ca sa bagi o sub pe dvd ai nevoie de dvdlab, dvd decrypter, winavi. big grin daca asta te int. cum sa bagi sub in film ma gasesti la id mircea0388