| anonim_4396 a întrebat:

Cum bag codurile pentru nfs ca mie nu imi merge va-s da funda dar nu stiu ce este aia ca sunt nou?

Răspuns Câştigător
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Funda este Raspunsul Castigator. De exemplu, in dreapta unui raspuns apare un fel de panglica gri, iar cand muti cursorul pe ea se face portocalie. Daca vrei ca raspunsul acela sa fie castigator, click pe panglica. Atunci acel raspuns va fi cel castigator, iar cel ce a pus raspunsul primeste 100 de puncte.

5 răspunsuri:
| RawkFX a răspuns:

Cum bag codurile asta a fost intrebarea?

| RawkFX a răspuns:

Am aflat cum dau fundita dar cum fac sa imi mearga codurile in nfs world?

| Blaj_Sebi_1997 a răspuns (pentru RawkFX):

Pai intri pe http://world.needforspeed.com/ si uitate bine in dreapta iti apare un patrat albastru unde iti spune REDEEM A GAME Code, introduci codul valabil dai clic pe REDEEM CODDE.si ai terminat;)

| RawkFX a răspuns:

Dati-mi si mie coduri noi

| Blaj_Sebi_1997 a răspuns:

Pai prima data intri pe pagina http://world.needforspeed.com/
si dai dai clik acolo in dreapta unde scrie REDEEM A GAME Codde si pur si simplu introduci codul,, dar sa fie valabil ca altfel nu iti mere