| vintageboy a întrebat:

Cum blur-ez sau ascund in Photoscape fetele oamenilor dintr-o poza fara sa blur-ez toata poza?

Răspuns Câştigător
| Xcx a răspuns:

Faci conturul la fata cu Lasso Tool sau cu Elliptical Marquee Tool si dupa-ia dai blurul (o sa apara doar in selectia aia)

2 răspunsuri:
| vintageboy explică:

Mersi, dar in Photoscape(editor free)? Stie careva?

| cris_6854 a răspuns:

Pai dai pe lasso tool si dupa aia alegi fata aceia care vrei sa o blurezi si dai clik in jurul ei si apoi o blurezi pe toata si o sa iti apara doar acolo unde ai vrut sa blurezi sper ca ti-am fost de ajutor funda?big grin