| AlcolicSmile123 a întrebat:

cum pot face efectul de BLUR (o parte) dintr-o poza? Dar sa aiba blur foarte mult.
As vrea un program online.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine downloadeaza PhotoScape. E foarte usor de instalat si de folosit. Si editezi cum vrei tu.

| AlcolicSmile123 explică (pentru anonim_4396):

Il am, dar nu pot da blur la doar o parte.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont Google, pti face asta foarte usor cu Creative Kit de la Google Plus. Iata un tutorial: http://videotutorial.ro/......ial-video/
Eu il foloseam deja pentru ca este usor de inteles si folosit.

| AlcolicSmile123 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am fost suspendat...alt ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Suspendat de pe Google?! Dar ce prostie asa de mare ai facut?

| AlcolicSmile123 explică (pentru anonim_4396):

Habarnam. Cred ca piraterie pe Google.