| Andreiutzu01 a întrebat:

Cum dau calificativ pe okazii.ro?
Adica m-am inteles cu unu asupra unui produs si nici eu nici el nu avem calificative.
Cum facem sa ne dam reciproc la final calificativ fie el de natura acestuia(poz, neg, neut)?

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Intri la contul meu
dai la calificative
si iti apare acolo ce ai cumparat
suc produs scrie acorda calificativ
dai clik
si apare
Pozitiv
Neutru
Negativ
alegi si dai acorda calificativ

si gata big grin

Bafta

3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Aaa pai asa dai pe profilul lui si sub avatarul sau ar trebui sa se aple un buton acorda calificativ...si de acolo cred ca te descurci

| Andreiutzu01 explică:

Dap stiu asta dar eu nu am licitat/cumparat oficial(adica am apasat cumpara/liciteaza) ci m-am inteles numa cu el ca sa nu se perceapa comision sau alte costuri

| Pissyk_Motanu_1991 a răspuns:

Cum pot da calificative pe okazii.ro?