| anonim_4396 a întrebat:

Nedreptrate IMENSA pe site-ul OKAZII.RO! un utilizator a licitat de doua ori la acelasi produs, prima oara cand a licitat l-am cautat insa de fiecare data la tel raspundea robotul, prin maill nici atat, daca omul nu era de gasit am dat negativ, cand a2a zi observ cu stupoare ca am primit la randu-mi negativ si coment cu nesimtire! am depus contestatie la okazii.ro insa au spus ca nu e de competenta lor sa anuleze calificative! bun n-a fost nimica, am repus produdul in vanzare, a2a zi primesc maill ca am un castigator la produs, cand ma uit acelasi sabinel_puhu, inebunise-m! m-am pus iar si cautal si cautal nu era de gasit, am depus iar contestatie la okazii.ro si mi-au spus sa-l las 3 zile lucratoare dupa care daca nu raspunde sa dau negativ, asa am facut, am asteptat 3 zile lucratoare dupa care m-am comformat si am dat negativ, calificativ care bine inteles mi l-a returnat la foc automat stimabilul impostor! iar am depus contestatie site-ului okazii.ro, si din nou fara rezolvare, de data asta mi-au spus ca nu au ce face decat sa astept pana omul v-a mai primi un negativ si i se va suspenda contul in felul asta mi se vor anula calificativele date vde impostor! ok am zis fie si un lup, mancat de oaie! acum dupa cateva zile, aproximativ o saptamana dau o raita pe la calificativele lui sabinel_puhu (inpostorul) si am inebunit pur si simplu imi ieseau flacari din urechi cand am observat ca ave ANULATE CALIFICATIVELE DATE DE MN! ce sfaturi imi dati, simt ca innebunesc, e nedreptate mare, eu credeam si speram ca a picat comunismul, insa vad ca se afla in multi din tara asta! un sfat va rog, sau macar scrieti pe toate conturile sa vada toata lumea! am sa las si un link sa vedeti cu ochii vostri! http://www. okazii.ro/comunitati/okazia-lui/sorynpowerr. html

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Am patit si eu, nu prea poti face nimic, ei negativ si iti strica imaginea de aiurea pentru unii care sunt nesimtiti.