| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum descarc ceva pe ios in iphone? vreau sa downloadez o melodie(fara aplicatiile din appstore) pe dispozitiv si nu stiu.

2 răspunsuri:
| Evelinmariaa a răspuns:

Mai intai de toate trebuie sa ai o aplicatie unde sa iti intre piesele, eu am Dropbox si e foarte buna. Intri pe YouTube si copiezi linkul melodiei pe care vrei sa o descarci. Dupa ce faci asta intri aici https://www.mp3juices.cc si introduci linkul. Dai Download si gata! Melodia iti intra in Dropbox si tu o poti asculta. Asa eram si eu la inceput, dar o sa te obișnuiești :))

| Guest136187 a răspuns:

Cu iTunes.Downloadezi muzica și după le copiezi in iTunes