| dragon40 a întrebat:

Cum descarc metin2GX ca pa sait dau dowload si imi apare o pagina cu mega-upload, dar sus in dreapta numai apare codul ala casa pot sa-l descarc, stiti alt mod sa descarc meti2GX servar 2 daca stiti spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| IceBlood a răspuns:

Pai nu stiu cum sa-l descarci dar te sfatuiesc sa incerci alt mt cum ar fi GodsRevolution e mai fain happy si sunt multi romani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu alt fel dar ai facut o alegere buna cand ai ales metin2GX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai copy in locul unde trebuia sa apara codul sau image sa arate pe toata imaginea vezi daca merge daca nu mai incearca trebuie sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu poot sa descarc metin2gx