| marku a întrebat:

Cum devirusez pc de virusii win32/wingo K R trojan

6 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Nu ai cum. Daca ti-a intrat in calculator, nu-l mai scoti. Reinstaleaza Windows-ul!

| covexrobu a răspuns:

Nu o sa faci nimic daca schimbi doar windowsul. Trebuie sa il schimbi si pe acela dar sa stergi si tot ce ai din calculator in caz ca ai hard-diskul partitionat adica ai C: D: E:. Trebuie sa stergi partitiile de atunci cand instalezi windowsul. Si pe urma dupa ce l-ai instalat sa ii dai format la fiecare in parte.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Reinstalezi sistemul. Este varianta optima. Parerea mea.

| cristina_6456 a răspuns:

Cu antivirus eset smart security e cel mai bun parerea mea il instalezi si iti sterge virusii

| hitron a răspuns:

Uite aici: sunt niste antivirusi online foarte buni. Te ajuta sa scapi de problema cu trojanul asta: http://adprice.ro/cum-fac-sa-devirusez-calculatorul/

| ianu96 a răspuns:

Eu am schimbat windowsu si tot nu sau sters