| Dominicc a întrebat:

Cum e vremea la voi? la mine ploua.sad
ce veti face azi?

15 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cenusie ca si sufletul meu.

| Flav a răspuns:

Azi va fi o zi plina. Voi face curatenie prin casa, imi voi aranja cursurile fiindca incep iar facultatea, voi analiza oferta de pariuri fiindca e o dupa-amiaza plina de fotbal la Tv.
Am de gand sa ma uit la cateva documentare pe care le-am amanat de ieri, trebuie sa ajut o prietena fiindca are necazuri si m-a apelat aseara, sa transfer niste date pe stick pentru. a trimite cuiva niste documente in domeniul constructiilor si trebuie sa ma mai vad si cu cineva la o cafea in mijlocul pranzului. Ah, si trebuie sa ma mai duc la cineva ca am promis de cand sunt acasa si n-am fost om de cuvant. Sper sa le fac pe toate, acum stau in pat si beau ness, aman, tot aman, luar-ar naibii de lene.hee hee

| Floreenofficial a răspuns:

E urat si a plouat. sad
Voi asculta muzica si voi sta pe net.
Maine imi voi face temele si voi invata.

| Ana-Maria94 a răspuns:

E intunecat, azi am meditatiistraight face, iar apoi plec si ma mai intorc acasa abia luni.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunabig grin

la mine e vreme inchisa si o sa stau in casa...straight face

| LoveMusic a răspuns:

Astăzi a fost o vreme mohorâtă, umedă, rece, urâtă. Astăzi a fost o extrem de plictisitoare, doar am pierdut vremea. Mâine va fi o zi plină şi super, de mâine nu o să mă mai intereseze ce spun şi fac ceilalţi, mâine, voi fi eu şi nimeni alta, mâine mă voi distra şi un singur lucru mă disperă: temele pe care o să le am mâine. Sper să nu ne dea profii teme multee. vă rugăăm laughing În rest. voi fi happy love struck şi crazy devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e soare... dupa doua saptamani de ploaie.
Azi...munca,invatat si trebuie sa pregatesc "terenul" pentru maine...invitatii astia, parca nu au si ei treaba duminica acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e inorat si urat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de frig si e innorat... s-ar putea sa ploua.Pai,voi face si eu niste ordine prin casa, pe TPU, la tv, poate citesc ceva pentru luni... voi face cateva exercitii fizice(in casa, evident) si cam atat, nimic special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si la mine a picurat putin.
Ce voi face azi?
Pai daca nu mai ploua o iesire cu prietena sa povestim despre ziua precedenta, probabil temele, ceva curatenie in camera[ca e sambata]si alceva nu stiu:evident voi sta pe calculator, ascultand muzica si voi bea o cana fierbinte de ceaitonguelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si la mine a picurat putin.
Ce voi face azi?
Pai daca nu mai ploua o iesire cu prietena sa povestim despre ziua precedenta,probabil temele,ceva curatenie in camera[ca e sambata]si alceva nu stiu:evident voi sta pe calculator,ascultand muzica si voi bea o cana fierbinte de ceaitonguelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ploua-n gura

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Si la mine ploua sad. Pai astept sa vina o prietena pe la mine si dupa imi voi face temele.

| eu_8583 a răspuns:

La mie e totul gri afara. trist. e liniste in casa si cald si asta ma bucura.

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Si la mine