| anonim_4396 a întrebat:

La voi cum e vremea? La mine plouacrying

34 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Si aici ploua.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! e cald...dar ce e asa tragic ca ploua? ar fi o minune sa dea ceva ploaie si la noi.
O zi buna sa aihappy

| positivity a răspuns:

La mine e foarte cald, puţină răcoare n-ar strica.

| măcheamăăăî a răspuns:

La mine ploua cu galeata si ma numesc tot Iulia...ciudata coincidenta laughing

| Musique a răspuns:

Senin.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Soareee :X

| vldut a răspuns:

Ploua si acu

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Cam najpa...Si poti dormi din cauza ploii?

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie unu imi place cand ploua...eu de fel nu pot sa dorm noaptea

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Si eu adorm foarte greu. Dar atunci cand tuna si fulgera...stau toata noaptea treaza cu lanterna...

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)nu am treaba cu ploia...de obicei la mine aici e foarte cald da na azi pe seara a inceput sa ploua

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Pai ieri a plouat cu galeata la mine, si m-am facut fleasca. Cred ca stii senzatia aia, cum e sa stai in ploaie, ca si cum ai controla-obig grin

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana acu am stat in curtelaughingdar acu am intrat in casa pentru ca m-a luat un friglaughingda nu stiu de celaughing.E misto cand ploua afar mai iti trec gandurile alea rele te mai gandesti la ceva bine

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Daaaa. E asa bineee...big grin, mai ales cand nu e absolut nimeni. E asa de placut...

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e placut...nu imi place cand e numai soare.mie mai mult imi place cand ploua

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Dap.big grin Ploaia e cea mai importantaatongue

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingmai sti..important e sa traiesti ca sa o vezilaughingMie imi place sa vad picaturile asa pe manalaughinge misto cand ploua

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Da, dar cand sunt reci picaturile, parca te gadilalaughing

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ploua afara mai uit de grijilaughingimi place sa merg asa singur prin ploaie sa ma gandesc la toti care mi au facut bine care mi au facut rau...imi place sa stau si in ploielaughing

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Concluzia: Ploaia e mistoooobig grinlaughinglaughing

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingmai ales mirosulaughing))))))))ala cand ploualaughing)))))))

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

Daaa...mirosu ala de proaspat.Ai vrea sa nu se mai termine, parca simti asa o liniste, ca si cum ar fi eterna...

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e laughing))mistolaughing))))))))) ajungem la inceputlaughing)misto ploaia

| anonim_4396 explică (pentru vldut):

rolling on the floor Hai sa dam copy-pastelaughing

| vldut a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))))))))))))))))

| vldut a răspuns (pentru vldut):

Uite la mine mai ploua si acumlaughing))))

| UnZambetPentruToti a răspuns:

33 grade.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca ar fi rau ca ploua, dar asa nu pot iesi pe afaratongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă că e foarte bine să plouă, altfel nu mai avem ce mânca... s-au dus recoltele de anul ăsta...

| LetMeHelp a răspuns:

Pai..este soare dar e bine nu este foarte cald happy. Aseara a plouat de a rupt pamantul ceea ce e minunat.
Si haide...nu e sfarsitul lumii daca ploua laughing

| SomeRandomDude a răspuns:

La mine ninge; X

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Si te plangi? Pe caldura asta infernala e bine ca plouaaaaa

| Nutu2000 a răspuns:

La mine nu ploua, deloc. Vreau sa ploua. Iubesc ploaia foarte mult, imi place sa stau sa ascult sunetul ei cat e ziua de lunga, ma intristeaza, dar in acelasi timp ma inveseleste foarte tare. Sunt cel mai vesel si cel mai trist cand ploua, iubesc acest amalgam de sentimente. laughing

| CapsunăIdk a răspuns:

La mine este soare si este foarte, foarte cald.Ieri a plouat mai pe seara dar n-ar strica si azi putina ploaie.