| Andre a întrebat:

Cum fac cand primesc un mass sa il trimit la toate persoanele?

Răspuns Câştigător
| RobertLolza a răspuns:

Buna! Pai te duci in lista de mess si acolo unde scrie cu albastru de ex : Friends cum e la mine dai un click drepta si dai la Broadcast an IM to this Group, dupa ce apesi o sa apara o fereastra unde vei putea scrie mesajul tau, dupa aceea dai click pe ok si gata! Funda?

14 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Daca ai primit un mesaj pe mess si vrei sa-l trimiti si celorlalti din lista ta, ii dai Copy, apoi dai click dreapta pe titlul prieteni din caseta de mess. Ti se va deschide o fereastra si dai clik pe prima optiune. Se deschide alta fereastra unde dai Paste, apoi Send. Si astfel vei trimite mesajul la toata lista. Succes!

| matrixismyname a răspuns:

Nu-l da, massurile sunt o tampenie si trebuie tratate ca atare (ignore).

| lovem3 a răspuns:

Pai te duci la grupul respectiv dai click dreapta si te duci la prima optiune broadcast an IM to this grup apesi pe el si iti va aparea o casuta send message to grup si jos iti apar toate idurile din grupul respectiv tu dai copy paste sau ma rog ce vrei tu sa scrii in chenarul alb si dai send si gatahappy

| Essence a răspuns:

Dai pe fiecare grup click dreapta si selectezi : "Broadcast an IM to this Group...". (prima optiune, e ingrosata).
apoi iti apare un spatiu in care scrii massul si selectezi SEND.

take care happy

| TatooMaker a răspuns:

Dca ai un singur grup la mess si anume friends dai click dreapta unde scrie friends si dai broadcast an im to this group si voila!

| CrEaTzZza a răspuns:

Poii. copii mass`u
Dai pe butonul din dreapta al mausului. acolo unde ai listele...(exp:Friends)
Si iti apare Broadcast an IM to this Group...
si iti apare un chenar. si acolo dai paste si dai Send

Sper ca te-am ajutat

Funditzzaabatting eyelashes

| Miki_2654 a răspuns:

Ai 2 variante:
1. Selectezi toate pers si dai "Send Instant Message"
2.Click dreapta pe grupul de prieteni si click pe "Broadcast and IM to this group"

Sper ca te-am ajutat! Funda pls love struck

| Jhonny18Villa a răspuns:

Tii apasat pe click si selectezi toate id-urile apoi da pe prima optiune broadcast...

| zuzu a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul de prieteni.sii. pe prina: send sa IM...sau asa cevaD:.
click dreapta si dai pe prima:d... apoi scrii textul si dai send;*

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Ciao!

dai click dreapta pe toata lista (ex:prieteni) si acolo iti apare "broadcast an IM to this group..."

dai acolo...

iti apare o caseta, scrii mesajul pe care il primesti mass. Mesajul care il primesti mass trebuie sa dai pe el click dreapta, apoi click pe "copy" apoi te duci la casuta aia unde trebuie sa scrii mesajul dai click dreapta apoi click pe "paste" si apoi dai sent iar mesajul se trimite la toti din lista.

Sper ca m-ai inteles. Bafta!

| clara1122 a răspuns:

Trebuie sa dai copy la mesaj si apoi dai la toate persoanele paste.
Funda?

| Milliii a răspuns:

Pai il copiezi ( cu copy ) apoi il trimiti tuturor cu paste. happy

| Cocos96 a răspuns:

Copy la mass.
click dreapta pe grupul unde vrei sa il trimiti.
click,, Broadcast an IM on this group"
si dai paste. si enter sau Send

| Sebi_4660 a răspuns:

Copy mesak... dupa selectezi toata lista => clik dreapta si trimite la toata lista sau pe engleza (Send the whole list) ceva de genuhappy Funda?